Acest site este cofinanţat din Fondul Social European prin
Programul Operaţional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013. Investeste in oameni!

Acasa > Centru de presa

Centru de presa

 • Noutati si evenimente

  Conferinta de incheiere a proiectului Antreprenoriatul la feminin

  Va asteptam cu drag la Conferinta de incheiere a proiectului Antreprenoriatul la feminin, ID 59924, maine, 30 octombrie 2013 - ora 18:00, Sala Safir, Hotel Marshal Garden, Calea Dorobantilor nr. 50B, Sector 1, Bucuresti! continuare...

 • Noutati si evenimente

  Seara antreprenoriala Bucuresti

  Vă așteptăm la prima Seară Antreprenorială din București, vineri, 25 octombrie 2013, ora 18.00, ACTIV CONSULTING ONE, sala ACTIV 03, etaj 1, Str. Dr. Felix, nr. 55, sector 1. Tema întâlnirii – Networking, Social Media! Așteptăm cu drag toate persoanele care au participat la acest continuare...

 • Noutati si evenimente

  Seara antreprenoriala Pitesti

  Avem deosebita plăcere să vă invitam, în numele European Project Consulting, la prima Seara antreprenoriala din Pitesti – cu Tema Social media; Networking - ce va avea loc luni, 28 octombrie 2013, ora 17.30, la sala mare de la Casa Corpului Didactic, Str. I. C. Brătianu, nr. 45, continuare...

 • Noutati si evenimente

  Seara antreprenoriala Ploiesti

  Vă așteptăm la prima Seară Antreprenorială din Ploiești, vineri, 25 octombrie 2013, ora 17.30, Hotel Vigo, Sala Elenoir - B-dul Independentei 28, Ploiesti. Tema intâlnirii – Networking, Social Media! Evenimentul este dedicat tuturor doamnelor si domnisoarelor ce au finalizat cu continuare...

 • Noutati si evenimente

  Seara antreprenoriala Iasi

  Va asteptam la prima Seara Antreprenoriala din Iasi, maine, 23 octombrie 2013, ora 18.30, sala Napoli, Hotel Ramada. Tema intalnirii – Networking, Social Media! Evenimentul este dedicat tuturor doamnelor si domnisoarelor ce au finalizat cu succes cursul de competente antreprenoriale in continuare...

 • Noutati si evenimente

  Seara antreprenoriala Suceava

  Vă invitam, în numele European Project Consulting, la primul eveniment din seria de Seri antreprenoriale din Suceava– o sesiune de consiliere cu Tema Tehnologia informatiei si impactul acesteia in businessul actual; Social media; Networking - ce va avea loc sâmbӑtӑ, 12 octombrie 2013, ora continuare...

 • Noutati si evenimente

  Comunicat campanie „Fii Antreprenoare!”

  „Cursul a durat doar 10 zile, dar mi-a schimbat complet viaţa. Dacă în prima zi mă întrebam ce caut eu acolo, la sfârşitul cursului şi al concursului, am câştigat premiul cel mare, cu planul de afaceri făcut integral de mine. Am vrut să particip la curs pentru că trebuia continuare...

 • Noutati si evenimente

  Comunicat campanie „Poti Singura”

  Reţeaua este o iniţiativă a echipei European Project Consulting (EPC), dezvoltată în cadrul proiectului „Antreprenoriatul la feminin” (AF), menită să faciliteze crearea şi dezvoltarea business-urilor membrilor reţelei prin networking şi promovare reciprocă. La început ne vom ocupa continuare...

 • Noutati si evenimente

  Inscrie-te la noile sesiuni de consiliere

    Calendar sesiuni de Consiliere   Perioada de desfasurare: aprilie – iunie 2013 Locatiile: Bucuresti, Iasi, Suceava, Pitesti, Ploiesti Temele propuse pentru sesiunile de consiliere: 1.       Strategie, plan de continuare...

 • Noutati si evenimente

  Invitatie Workshop "Fii antreprenoare" - Bucuresti

    I N V I T A Ț I E   Stimată Doamnă, Stimată Domnișoară,   Am deosebita plăcere să vă invit, în numele European Project Consulting, la Workshopul cu tema Fii antreprenoare ce va avea loc vineri, 29 martie 2013, ora 18.30, la Sala Panoramic din cadrul Hotelului continuare...

: 1 2 3

1 - 10 21Despre proiect Programe Traineri Recomandari si testimoniale Contact

Pentru informatii detaliate despre celelalte programe cofinantate de Uniunea Europeana, va invitam sa vizitati www.fonduri-ue.ro.

Continutul acestui material nu reprezinta in mod obligatoriu pozitia oficiala a Uniunii Europene sau a Guvernului Romaniei.