Acest site este cofinanţat din Fondul Social European prin
Programul Operaţional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013. Investeste in oameni!

Acasa > Recomandari si testimoniale

Recomandari si testimoniale

 

 • David Diana Elena

  “Mi se pare o initiativa foarte buna acest curs de antreprenoriat, deoarece iti ofera anumite perspective la care, cu siguranta, nu te-aigandit inainte. Inca din prima zi a cursului am plecat acasa cu multe intrebari legate de business-ulpe care vreau sa-l dezvolt, mi-am clarificat anumite nelamuriri si mi-au venit alte idei.” 

 • Goldic Mirela Roxana

  “Cursurile de Antreprenoriat feminin sunt extreme de importante si le gasesc teribil de interesante pentru descoperirea sau dezvoltarea aptitudinilor noastre antreprenoriale. Trainerii sunt extreme de bine pregatiti si reusescsa “transmita” ceea ce nu e deloc putinl ucru.

  Domnul Ilie Dragan m-a ajutat foarte mult cu idei, ne-a deschis caile de rezolvare a unor probleme, ne-a oferit raspunsuri la multe intrebari. Personal sunt foarte multumita si recunoscatoare pentru existenta initiativei si aplicarii ei ”

 • Fratila Raluca Georgiana

  “Cursul a fost astfel conceput incat sa stimuleze creativitatea, initiativa, ,asumarea riscurilor si alte atribute/calitati care stau la baza spiritului antreprenorial. Colaborarea European Project Consulting cu ADAF, CCIR si Scoala franceza de Afaceri ESSEC este, cred eu, de bun augur: in primul rand prin calitatea informatiilor oferite (meritul apartine, in acest sens, lectorilor)  si, in al doilea rand, prin specificitatea pogramului foarte bine structurat, fapt ce permite o asimilare facila a informatiei. Felicitari!”

   

 • Sandulescu Elena

  “In sfarsit am reusit sa inteleg anumiti termeni, anumite mecanisme. Daca as fi citit singura (chiar am incercat) nu intelegeam nimic; acum am inteles, in sfasit.”

 • Cavallioti Roxana

  “Apreciez in mod deosebit cursul din punct de vedere organizatoric si mai ales al performantelor trainerilor. Este interesant, interactiv si extrem de util atat pentru a dezvolta o afacere cat si pentru manageri .Totodata este o oportunitate de a cunoaste femei inteligente si foarte inteligente, de a gasi motivatii si opotunitati”.

 • Denisa Palii

  “O sinteza foarte reusita a facultatii de management din cadrul ASE. Trainerii sunt pe cat de profesionisti pe atat de amuzanti.”

 • Lungu Iona Elena

  “A fost un curs interactiv unde am invatat lucruri teoretice si practice – in special practice. Pentru mine, o persoana fara prea multa experienta in domeniu, au fost de un real ajutor. Trainerii au lucrat pe fiecare afacere in parte si ne-au facut sa intelegem de ce avem nevoie pentru a deveni cu adevarat antreprenori”Despre proiect Programe Traineri Recomandari si testimoniale Contact

Pentru informatii detaliate despre celelalte programe cofinantate de Uniunea Europeana, va invitam sa vizitati www.fonduri-ue.ro.

Continutul acestui material nu reprezinta in mod obligatoriu pozitia oficiala a Uniunii Europene sau a Guvernului Romaniei.